Vatowska Burza Mózgów

Vatowska Burza Mózgów

Wystartowaliśmy z nową formułą spotkań edukacyjnych – Vatowską Burzą Mózgów (VBM).

Pomysł jest taki, abyśmy raz na jakiś czas (np. raz na dwa tygodnie) spotykali się online i dyskutowali o RÓŻNYCH wydarzeniach i problemach podatkowych z zakresu podatku od towarów i usług.

Gdy spotykamy się na szkoleniach, to poruszamy głównie te tematy, które jakoś wiążą się z danym szkoleniem. Wiem jednak, że w danej chwili Wasze głowy mogą zaprzątać zupełnie inne sprawy, o których również chcielibyście podyskutować. Mogą też pojawić się do omówienia tematy, które nie za bardzo nadają się na osobne szkolenie, ale które są aktualne i ważne.

Temu ma służyć Vatowska Burza Mózgów. W zamyśle ma to być miks wirtualnego spotkania w kawiarni, raportu wywiadowczego i pogotowia podatkowego. Brzmi intrygująco?

Na chwilę obecną spotkania w ramach VBM nie są nagrywane.


Jeżeli posiadasz aktywny dostęp do pakietu Akademia VAT PREMIUM na platformie AkademiaVAT.pl i chcesz brać udział w VBM, konieczne jest dokonanie migracji Twojego konta z platformy AkademiaVAT.pl na platformę TAXGURU.

Instrukcje na temat migracji znajdziesz po zalogowaniu na platformie AkademiaVAT.pl:

https://akademiavat.pl/konto/


Data najbliższej VBM: 24 listopada 2022 r., godzina 19:30

Link do spotkania na platformie Zoom (widoczny tylko dla zalogowanych posiadaczy pakietów Akademia VAT 6M / 12M / 12M VIP):